2019-10-29 / Nagroda Victor dla wzmacniacza Opusculum Reference 3

Portal 6MOONS opublikował recenzję wzmacniacza Marton Opusculum Reference 3.

Nasza konstrukcja została uznana za jedną z najlepszych na rynku (światowym), bez względu na cenę! Jeżeli ktoś oczekuje bezwzględnej neutralności, czystego wzmocnienia i pełnej skali dynamiki – Reference 3 może być ideałem.

W podsumowaniu możemy przeczytać:

„Wybierając ten wzmacniacz oczekujcie, a nawet wymagajcie by pokazał Wam prawdę, całą prawdę i tylko prawdę o odtwarzanych nagraniach. Polska integra niczego od siebie nie doda, ale też i nie zgubi żadnych informacji. Brzmienie instrumentów i wokali będzie prawdziwe, naturalne i wciągające, zachęcając słuchacza do spędzania jak największej ilości czasu z ukochaną muzyką (byle dobrze nagraną)."

"Nawet wielogodzinne odsłuchy nie wywołają u Was żadnych oznak zmęczenia. Wybór leży więc po stronie każdego potencjalnego użytkownika – jeśli lubicie ciepły, namacalny, mocno obecny dźwięk i nie przeszkadza Wam świadomość, że dźwięk jest delikatnie podbarwiony wybierzcie jeden z topowych SETów i będziecie z nim szczęśliwi. Jeśli jednakże oczekujecie nie tylko ogromnej przyjemności z odsłuchu, ale i prawdy, całej prawdy i tylko prawdy pokazanej bez rozkładania nagrań na czynniki pierwsze, to śmiało mogę zarekomendować Martona Opusculum Reference 3 jako jeden z najlepszych wzmacniaczy na rynku niezależnie od ceny. No i kolejny raz muszę z dumą podkreślić, że to produkt: Made in Poland!”.

Nie pozostaje mi więc innego, jak uhonorować nowe dzieło Martona naszą najwyższą nagrodą, Victorem!

Pełna recenzja – 6MOONS >>

Pełna recenzja – HiFi Knights >>